Új mikrobusza van az OTP Fáy András Alapítványnak

Az OTP Fáy András Alapítvány gépjárműparkja 2013. októberében kiegészült egy 9 személy szállítására alkalmas mikrobusszal, amely az O.K. Központ színeiben pompázik.

A dekorfóliázott jármű így amellett, hogy közlekedési eszközként szolgál, az Alapítvány hírnevét is viszi a világban. Szó szerint a világban, ugyanis a mikrobusz első útja a határon túlra vezet, ahol az O.K. Központ igazgatója és trénerei mutatják be a központ tevékenységét Kolozsváron, Nagyváradon és Csíkszeredán.

Az O.K. Központ az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében támogatott, TÁMOP-3.2.1.B-11/1-2012-0001 azonosítószámú, „Középiskolások Országos Pénzügyi és Gazdasági Oktatóközpontja" című projektben került kialakításra. Az Európai Unió és a Magyar Állam által nyújtott támogatás összege: 1 103 552 921 Ft.