Továbbra is rendkívüli érdeklődésnek örvend az O.K. Központ a szlovák közoktatási intézményvezetők k

Február 27-én a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetségének szervezésében újabb tanári csoport látogatott az O.K. Központba. Most a Komáromi Kerületi Választmányhoz tartozó oktatási intézmények vezetői és pedagógusai, összesen 41 szakember ismerkedett meg az OTP Fáy András Alapítvány által alkalmazott egyedi módszertannal.

A program során vendégeink tájékoztatást kaptak az OK Projektről, a Sulibank programról, az Oktatási Központ által a diákok részére kínált sokszínű lehetőségekről, illetve bepillantást nyerhettek az itt használt inspiratív elemeket tartalmazó oktatási módszertanba. A program hatására újfent több szakember jelezte igényét az iskolák és az Alapítvány együttműködésének elmélyítésére.