Szülői értekezlet a Mintaiskolában az Alapítvány részvételével

Szeptember 15-én az OTP Fáy András Alapítvány bemutatkozásával indult a Budai Középiskolában a szülői értekezlet. Mindez nem rendhagyó, hiszen az elmúlt 2 évben is hasonlóan folyt a „kilencedikes szülők" tájékoztatása.

Az intézmény igazgatónője, Banusné Molnár Zsuzsanna, valamint Dr. Virágos Gábor, az OTP Fáy András Alapítvány O.K. Központjának intézményvezetője és Gróf Henrik Balázs, az Alapítvány szakmai vezetője bemutatták a Mintaiskola programot, annak támogatásait, lehetőségeit, kiemelve az oktatóközpont tréningjeit és az újonnan induló Karrieriskolát.

Az iskola vezetése és az Alapítvány szakemberei is hangsúlyozták, mennyire fontosak az így megszerezhető ismeretek a jövő generációjának számára. Dr. Virágos Gábor két rövid videót is levetített, melyek szemléltették, milyen környezetben, milyen képzési módszertannal várja az O.K. Központ a fiatalokat.