Pénzügyi tudatosság a Szelektív Szombaton

Az immáron hetedik alkalommal megrendezett Szelektív Szombaton vettek a részt Nyíregyházán az OTP Fáy András Alapítvány trénerei 2014. szeptember 13-án.

A környezetvédelmi családi napon az O.K Központ trénerei nagyon színes, tanulságos és játékos gyakorlatokkal várták a rendezvényen az érdeklődő tanulókat, tanárokat és természetesen szülőket is. Az időjárás ugyan nem kedvezett a résztvevőknek, de ennek ellenére nagyon sokan kipróbálták a nagyszerű aktivitásainkat: a hármas kosarat, a kocka puzzle-t és a pénzügyi tudatosság kvízt, így az eseményre látogatók nemcsak a környezettudatosságról hallhattak új információkat, hanem a pénzügyileg is tudatosabbak lettek.

Külön öröm volt az Alapítvány számára, hogy többen már a tréningekre is jelentkeztek a rendezvényen, sőt akadt olyan fiatal is, aki már részt vett korábban a képzésen.