Megkezdődött az O.K. Központ munkatársainak toborzása

Alapítvány > Oktatási központ

Az OTP Fáy András Alapítvány a jobline.hu weboldalon megjelentetett  álláshirdetésével megkezdte új munkatársainak toborzását az O.K. Központba.

Az OTP Fáy András Alapítvány célja, hogy hamarosan nyíló intézményébe a pedagógiai, andragógiai, tréneri, pszichológiai, szociológiai, kommunikációs tevékenységek területén gyakorlatot szerzett dinamikus, kreatív, jó kommunikációs készségű munkatársakat találjon.

Az O.K. Központ az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében támogatott, TÁMOP-3.2.1.B-11/1-2012-0001 azonosítószámú, „Középiskolások Országos Pénzügyi és Gazdasági Oktatóközpontja" című projektben került kialakításra. Az Európai Unió és a Magyar Állam által nyújtott támogatás összege: 1 103 552 921 Ft.