MEGHÍVÓ az OTP Fáy András Alapítvány projektbemutató Lakossági fórumára

Alapítvány > Oktatási központ

Az OTP Fáy András Alapítvány szeretettel meghívja Önt és kedves családját a „Középiskolások Országos Pénzügyi és Gazdasági Oktatóközpontja" elnevezésű projektjének bemutatására, mely a Benczúr utca 26. szám alatt található ingatlanban kerül megvalósításra európai uniós forrásból (TÁMOP-3.2.1.B-11/1-2012-0001 azonosító számú pályázat)!

A Lakossági fórum célja, hogy Önt és kedves családját megismertessük az Európában egyedülállónak számító projekt tartalmával, a megvalósulás fázisaival, a közvetlen környezetre gyakorolt hatásaival.

A projekt bemutatása után lehetőség lesz kérdések feltevésére, melyekre a projektmenedzsment tagjai készséggel válaszolnak.

A Lakossági fórum időpontja: 2012. október 30. (kedd) 17:30
A Lakossági fórum helyszíne: Benczúr Hotel (1068 Budapest, Benczúr u. 35.)

A rendezvénnyel kapcsolatos további információkért kérjük, hívja a +36-1-486-6195 telefonszámot.

Tisztelettel:

a projektmenedzsment tagjai

Az O.K. Központ az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében támogatott, TÁMOP-3.2.1.B-11/1-2012-0001 azonosítószámú, „Középiskolások Országos Pénzügyi és Gazdasági Oktatóközpontja" című projektben került kialakításra. Az Európai Unió és a Magyar Állam által nyújtott támogatás összege: 1 103 552 921 Ft.