Alapítványi előadás a Rákóczi Szövetség rendezvényén

Dimény Katalin, az OTP Fáy András Alapítvány budapesti OK Oktatási Központjának intézményvezető-igazgatója a pénzügyi tudatosságról tartott előadást a Rákóczi Szövetség XXXIV. Kárpát-medencei ifjúsági vezetőképző rendezvényén.

A Rákóczi Szövetség 2018. november 16-18. között Várgesztesen tartotta a 2018-as év utolsó Középiskolás Vezetőképzőjét, amelyen közel 100 középiskolás vett részt. A pénteki megnyitó ünnepségen a szervezet nevében Pálinkás Barnabás, rendezvényekért felelős igazgató köszöntötte a résztvevőket, rögtön ezt követően került sor az alapítványi előadásra.

A találkozó fő célja a Kárpát-medencei diákszervezetek vezetőinek a képzése, az iskolák kapcsolatrendszerének az erősítése. A vezetőképző központi témája ezúttal is az „ifjúság és érték" volt, amelyhez tökéletesen illeszkedtek Dimény Katalin gondolatai.